-->

niedziela, 14 kwietnia 2013

Już dłużej nie będzie tu smutno i pusto, czyli reaktywacja!


Obudziłam się dzisiaj rano z myślą, że chyba pora wrócić na bloga, dlatego teraz piszę tę notkę zwiastującą mój powrót! :)

A tak już całkiem serio, to o sowim powrocie myślałam od dłuższego czasu, aż zdałam sobie sprawę, że chyba za bardzo polubiłam blogosferę i dłużej bez niej nie wytrwam. Przywiązałam się do "Kawy z Cynamonem" i przez cały ten czas, gdy mnie tu nie było, brakowało mi pisania recenzji i dzielenia się nimi z Wami. 

Przede wszystkim należą Wam się przeprosiny za moją długotrwałą nieobecność i zniknięcie bez słowa. Byłam w tym czasie zajęta nauką do matury (i dramatyzowaniem z jej powodu też...). Jednak każdy potrzebuje odskoczni, a przynajmniej ja i bardzo miło będzie od czasu do czasu napisać coś, co nie jest maturalną analizą wiersza/fragmentu powieści. Teraz nadszedł taki okres, w którym prawdopodobnie nie będę już zajęta czysto szkolnymi obowiązkami, a jedynie maturą, więc znajdę trochę więcej czasu na publikowanie tutaj. 

Nie było mnie raz... dwa... dobre pięć miesięcy, czyli dłużej niż bym chciała. Mimo to mam nadzieję, że część z Was jeszcze mnie pamięta, a jeżeli nie, to postaram się odświeżyć Wam pamięć :) Posty, mam nadzieję, będą się pojawiać dosyć regularnie, choć na pewno nie bardzo często, ale obiecuję zwiększyć tempo wraz z końcem egzaminów maturalnych. Mam też pewien projekt związany z blogosferą na te wakacje, ale na razie nie jestem jeszcze co do niego absolutnie pewna i wszystko pozostaje w sferze planów, więc teraz tylko rozbudzam Waszą ciekawość.

Aby trochę zachęcić Was do ponownego czytania "Kawy..." zdradzę tytuły książek, których recenzje powinny pojawić się tutaj w najbliższych dniach: 
...a późniejsze posty są niespodzianką, na razie także i dla mnie ;)

Teraz się żegnam, ale tym razem na zdecydowanie krócej niż kilka miesięcy.
Do zobaczenia wkrótce! 

14 komentarzy:

 1. Fajnie, że wróciłaś :3 Też nie potrafiłabym rozstać się z blogiem na zawsze :D Czekam na recenzję "Ostatniej spowiedzi" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No nareszcie! Witamy z powrotem :D Nie mogę się doczekać recenzji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam głównie na recenzje książki ,,Ostatnia spowiedź''.
  Witaj ponownie !!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobr4ze, że wróciłaś. :) Nie mogę doczekać się recenzji "Ostatniej spowiedzi".

  OdpowiedzUsuń
 5. Wreszcie, wreszcie! Witamy w blogosferze!
  Co prawda, akurat te książki niezbyt mnie interesują, ale czekam na te owiane tajemnicą...:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam ponownie :)
  Czekam na Twoje wrażenia z lektury "Hyperversum". Mi bardzo się podobało :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajnie, że wróciłaś, będę czekać na pierwszą recenzję po powrocie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cieszę się że wróciłaś:))

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo się cieszę z twojego powrotu, brakowało mi czytania Kawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Strasznie się cieszę <3 Czekam na recki :D

  OdpowiedzUsuń